Sudo Robotik mikroskop tabla pozisyon okuma sistemi ile numune üzerinde bulunan noktaların pozisyonlarını bilgisayarınıza kaydedebilir, daha sonra arayüz programı yardımı ile aynı noktayı bulabilirsiniz. Tabla okuyucu sistem şu anda AxioScope1 (Zeiss) mikroskop tablaları için kullanıma hazır durumdadır. Ancak marka ve model belirtmeniz durumunda, kullanmakta olduğunuz tabla için de üretilmesi mümkün olmaktadır.

 

tabla1

 

Mikroskop Tablası Pozisyon Okuma Sistemi özellikleri:
- Yarım mikron (0.0005 mm) hassasiyetle okuma
- USB bağlantı ile bilgisayardan beslenme
- Kolay kurulum
- Tabla ile uyumlu, küçük ve estetik tasarım
- Arayüz programı ile istenilen noktayı kaydetme
- Arayüz programı ile istenilen noktayı geri bulabilme
- Tüm manuel tablalara uyumlu

Tabla Üzerinde Mekanik İşlem Yapmadan Kurulum
Sudo Robotik Tabla Pozisyon Okuma Sistemi'ni tablaya entegre etmek için tabla üzerinde yeni bağlantı yerleri işlemeye gerek yoktur. Tabla okuyucu sistem tablanızın mevcut bağlantı noktalarını kullandığı için, çok kısa bir süre içerisinde kurulum gerçekleşir.

 

tabla2

 

 

Kolay Kullanıcı Arayüz Yazılımı
Arayüz yazılımı sayesinde numune üzerinde istenilen noktalar kaydedilebilir. Kaydedilen bir noktanın mikroskopta tekrar görüntülenmesi istenildiğinde ise ekranda açılan yeni bir pencere ile kullanıcı yönlendirilir ve aynı noktaya ulaşması sağlanır.

tabla3

 

Tabla okuyucu sistemi satın almak için info@sudorobotik.com.tr adresine yazabilir veya Argenit Akıllı Bilgi Teknolojileri ile iletişime geçebilirsiniz.